Gizlilik Sözleşmesi

Bu beyan Selçuklu Koleji'nin gizlilik politikasını içerir. selcuklukoleji.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

selcuklukoleji.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi selcuklukoleji.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler Üyelik Sözleşmesi'nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, selcuklukoleji.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

selcuklukoleji.com üyelik iptal işleminizi, selcuklukoleji.com'da iletişim sekmesi altında yer alan iletişim formu seçeneği üzerinden işlem yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

selcuklukoleji.com'a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.