Seçkin Öğretmen Kadrosu

Eğitim öğretim bir nitelik işidir. Gücünü ve kalitesini tamamen nitelikli insan kaynağından alır. Okulumuz tüm yapılanmasını, yıllarını eğitime vermiş profesyonel bir idari yapıya ve alanının uzmanı, güçlü öğretmen kadrosuna borçludur.
           Okulumuzda, öğretmen olarak istihdam edilebilmek için “Eğitim Fakültesi” mezunu olmuş olmak, iyi derecede bilgisayar bilmek, aynı zamanda 3 yıllık deneyime sahip olmak gerekmektedir.
           Büyük bir titizlikle seçilen her öğretmenimiz, uyum sürecinin bitiminde kadrolu olarak göreve başlatılır. Göreve başlayan öğretmenlerimizin yeterlilikleri, alan uzmanları tarafından verilen hizmet içi eğitimler, paneller ve konferanslar ile sürekli geliştirilir.
           Böylece okulumuzda göreve başlayan her öğretmen,  yeteneklerini geliştirebileceği ve meslek bilgisini kullanabileceği ve geliştirebileceği, geniş bir özgürlük alanına kavuşmuş olur. Eğer söz konusu olan şey eğitimin bir adım daha ileriye götürülmesi ise öğretmenlerimiz her zaman bizi hemen yanı başlarında bulacaklardır.